پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

حضور در انتخابات حمایت از دین و شریعت است – پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

حضور در انتخابات حمایت از دین و شریعت است

دی 21, 1401

حوزه/ استاد حوزه علمیه ، حضور در انتخابات را به منزله حمایت جدی مردم از دین و شریعت در عین دفاع از انقلاب اسلامی توصیف کرد.

حجت الاسلام و المسلمین هادی عباسی خراسانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» با اشاره به مطلب فوق همگان را به حضور حداکثری در انتخابات جمعه هفتم اسفندماه فراخواند و ابراز داشت: حضور فعالانه و توام با بصیرت در عرصه انتخابات هم یک وظیفه ملی است و هم تکلیفی دینی چرا که بحث حمایت از دین و نظام اسلامی در میان است.

وی افزود: امروز که دشمنان انقلاب و اسلام بیش از هر زمان دیگری چشم طمع به کشور ما دوخته اند و به تعبیر رسای رهبری معظم انقلاب به دنبال پروژه نفوذ هستند باید همه مراقب باشیم و در انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی ضمن حضور همه جانبه کاندیداهای اصلح ، مومن و متعهد و انقلابی را برگزینیم.

این استاد حوزه حضور در انتخابات را نه تنها به منزله تایید نظام اسلامی، بلکه تایید دین و شریعت دانست و گفت: انتخابات در عصر  و در زمانه برقراری نظام جمهوری اسلامی به منزله بیعت با امام زمان(ع) است و این مساله تکلیف همه ما را سنگین تر می کند تا خدای ناکرده نسبت به این مساله بسیار مهم و سرنوشت ساز، کم تفاوت و بی تفاوت نباشیم.

Share on print
Share on email
Share on odnoklassniki
موسسه باران حکمت

موسسه باران حکمت

دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله هادی عباسی خراسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *