پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

تبلیغ رسانه ای و حضوری ۲۲۰ مبلّغ نخبه در ایام دهه محرم ۱۴۰۰ – پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

تبلیغ رسانه ای و حضوری ۲۲۰ مبلّغ نخبه در ایام دهه محرم ۱۴۰۰

دی 21, 1401

حوزه/ رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در دهه اول ماه محرم سال جاری ۲۲۰ مبلغ نخبه بصورت رسانه ای و حضوری به امر مقدس تبلیغ مشغول بودند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام علی عباس زاده  از تبلیغ ۲۲۰ مبلّغ نخبه در دهه اول ماه محرم سال جاری خبر داد.

وی اظهار داشت: در دهه اول محرم سال جاری اعزام مبلغان نخبه با توجه به آیین نامه ابلاغی ستاد ملی کرونا مبنی بر اقامه مجالس ابا عبدالله الحسین(ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی صورت پذیرفت.

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در ادامه افزود: تعداد ۲۲۰ مبلغ نخبه در اعزام مذکور شرکت داشته که ۲۵ نفر از آنها در شهر مقدس قم و افراد دیگر در سطح کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مشغول فعالیت های تبلیغی شدند.

وی تبلیغ در رسانه را امری مهم برشمرد و گفت: با توجه به اهمیت تبلیغ در رسانه تعداد ۸ نفر از مبلغان نخبه توانمند از جمله آیات و حجج اسلام والمسلمین علی نظری منفرد، نجم الدین طبسی، سیدمحمدتقی قادری، هادی عباسی خراسانی، سیدمحمود مدنی بجستانی، سید ابوالفضل طباطبایی، محمدحسن فاضل گلپایگانی و سیدمحمود وزیری در فضای رسانه حضوری پررنگ و مؤثر داشتند.

حجت الاسلام عباس زاده بیان کرد: تبلیغ رسانه ای که با همکاری مرکز آموزش های کاربردی و پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، به صورت حرفه ای ضبط  و در صفحه اختصاصی بلاغ در هیات آنلاین پخش گردید که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود.

وی گفت: در این سخنرانی ها به موضوعاتی چون راهبردهایی از نهضت حسینی، مسئولیت اجتماعی، رمز ماندگاری نهضت حسینی، ابعاد شخصیتی سیدالشهدا(ع)، دلایل به وجود آمدن جریان کربلا، توصیه هایی جهت معرفت افزایی با تکیه بر اهداف قیام سیدالشهدا(ع) ،پاسخ به شبهات و … پرداخته شد.

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به همکاری نخبگان تبلیغی با صدا و سیمای مراکز استان ها اظهار داشت: تعداد۲۲ نفر از نخبگان تبلیغی علاوه بر تبلیغ حضوری، با صدا وسیمای مراکز استانها هم همکاری داشته و به صورت زنده و مستقیم و نیز ضبط برنامه و پخش آن در ساعات مختلف فعالیت تبلیغ خود را رقم زدند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۶۰ نفر از مبلغان نخبه در فضای مجازی فعالیت هایی چون ضبط و ارسال سخنرانی های چند دقیقه ای، روضه به صورت تصویری، صوتی،  تبلیغ مکتوب و نیز پاسخ به سوالات و شبهات را برعهده داشتند که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

۱۴۰۰/۰۶/۱۳

Share on print
Share on email
Share on odnoklassniki
موسسه باران حکمت

موسسه باران حکمت

دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله هادی عباسی خراسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *