پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

برنامه هفتگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) – پایگاه اطلاع رسانی آیت الله عباسی خراسانی

برنامه هفتگی آستان مقدس حضرت معصومه(س)

دی 21, 1401

حوزه/ مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) به تشریح برنامه هفتگی حرم مطهر پرداخت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام جواد بهشتی پور گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، آیین سخنرانی حرم بانوی کرامت، پیش از ظهر با سخنرانی حجج اسلام  شعبانی و صادقی واعظ برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه زمزم معرفت، با موضوعات مختلف دینی و معرفتی با حضور اساتید و فضلای حوزه گفت: در هفته جاری این برنامه با حضور حجج اسلام والمسلمین تراشیون، وحید پور، اخوی، رستم نژاد، ملکی و محمدی در تمامی روزهای هفته برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس ادامه داد: در هفته جاری، بعد از نماز مغرب و عشا حجج اسلام والمسلمین ماندگاری، حسینی قمی، مؤمنی، رفیعی و فرحزاد در شبستان امام خمینی(ره) به ایراد سخن می پردازند.

وی قرائت زیارت عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی و مداحی حاج احمد ولی در روز پنجشنبه (۹۵/۲/۱۶) بعد از نماز صبح، قرائت دعای کمیل با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد و مداحی حاج سید علی حسینی نژاد بعد از نماز عشاء و قرائت زیارت جامعه کبیره توسط حجت الاسلام شهیدی (پنجشنبه) ساعت ۲۲:۳۰ را از دیگر برنامه های حرم مطهر عنوان کرد.
حجت الاسلام بهشتی پور در پایان افزود: دعای ندبه این هفته حرم مطهر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عباسی خراسانی و مداحی حاج سید علی حسینی نژاد، جمعه، ۱۷ اردیبهشت، بعد از نماز صبح در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می شود.

Share on print
Share on email
Share on odnoklassniki
موسسه باران حکمت

موسسه باران حکمت

دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله هادی عباسی خراسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *